Vzdělávací zařízení

Mgr. Milan Veselý dále nabízí programy pro zaměstnavatele a vzdělávací zařízení. Jeho psychologická a pedagogická praxe může pomoci zaměstnavatelům s výběrem, a také hodnocením vhodných zaměstnanců a posoudit předpoklady pro výkon profese za použití odborných psychodiagnostických metod.


Vzdělávacím zařízením nabízí privátní psychologicko-pedagogická praxe Mgr. Milana Veselého své dlouhodobé lektorské zkušenosti pro výuku psychologických, pedagogických a dalších odborných témat, zajímavých pro vedoucí pracovníky, úředníky, sociální pracovníky, obchodníky apod.


Informace o psychologických službách a objednávky je možné provést telefonicky na čísle +420 776 055 470 nebo e-mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Po domluvě vás mohu navštívit i ve vaší společnosti nebo firmě.

Pokud telefon nezvedám, právě pracuji s klientem a zavolám vám později.

V případě, že se přes den nemůžete dovolat pro více informací, zkuste to v podvečer, nejlépe mezi 18 – 20 hodinou na shora uvedeném telefonním čísle.


©2011 Psychoadia.cz, Mgr. Milan Veselý ADIA - psychologicko - personální poradenství, template & programming by ALPOD.net, powered by Joomla!Afterburner, TEXTYKOREKCE.cz